Aktualizacja kalendarza szkoleń: wrzesień 2013

Zmiany, zwłaszcza kontrolowane zmiany – to normalna rzecz w każdym projekcie.  Zmiany – oczywiście kontrolowane - pojawiają się też w naszej działalności szkoleniowej.

Dokonaliśmy małych aktualizacji kalendarza naszych szkoleń zaplanowanych w okresie sierpień – wrzesień 2013.

I tak:

Szczególnie polecamy nasze nowości:

„Management 3.0” pokazuje jak zostać liderem i jak można przewodzić zespołami, departamentami lub działami oraz zespołami projektowymi w środowisku, w którym coraz większe znaczenie mają kompetencje i kwalifikacje ludzi, gdzie menedżer dla zapewnienia kontroli musi delegować uprawnienia i rozwijać samo-organizujące się zespoły i gdzie zwinność i elastyczność oraz zachwycenie klienta to klucz do sukcesu biznesowego.

A w okresie październik – grudzień 2013 – zapraszamy na kolejne nasze szkolenia otwarte, zarówno te dotyczące standardu PMBOK® Guide, metody łańcucha krytycznego, czy PMO (Project Management Office), jak i przygotowujące do egzaminu certyfikacyjnego PMP®. Tradycyjnie w harmonogramie znajdziecie także szkolenia, dotyczące specjalistycznych zagadnień zarządzania projektami, takich jak metody „lekkie” (Agile, SCRUM).

PMP, and PMBOK are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

Znajdź nas na Linked In!