Od warsztatu do systemu Management 3.0

Z pewnością wielu z Was zaglądających na naszą stronę uczestniczyło w ciągu ostatnich 2 lat warsztacie „Management 3.0 – Agile Leadership Practices”. Także wiele firm i zespołów zna koncepcję Management 3.0 i próbuje stosować praktyki samo-organizacji, upełnomocnienia, stawiając na motywację wewnętrzną pracowników oraz modyfikując role menedżerów.

I ten warsztat i te samodzielne próby to oczywiście początek Waszej przygody z zasadami i praktykami zwinnego przywództwa, z samo-organizacją i upełnomocnieniem. To naprawdę ten pierwszy krok ze znanego powiedzenia chińskiego filozofa Lao-Tze: „żeby przejść tysiąc mil, trzeba zrobić pierwszy krok”. Tylko jak zrobić te kolejne kroki, w którą stronę pójść by stworzyć system zarządzania Management 3.0?

 

Po pierwsze potrzebne jest … marzenie. Marzenie o innej firmie, funkcjonującej wg innych zasad, stosującej inną filozofię, firmie o innych wartościach. A potem? Odpowiedź na pytanie co zrobić potem i jakie są kolejne etapy wędrówki na tej drodze tysiąca mil znajdziecie w naszym tekście „Droga do systemu zarządzania Management 3.0 - samo-organizacji zespołów w firmie”. Przedstawia on naszą metodę tworzenia takiego właśnie systemu zarządzania i jest propozycją wspólnej – razem z Wami -wędrówki.

Wędrówka po tej drodze będzie – jak pokazują nasze doświadczenia – interesująca i pełna zaskakujących odkryć. Gotowi do drogi? Zacznijcie od lektury naszej opowieści o drodze do Management 3.0, a potem …..

Znajdź nas na Linked In!