Nowe szkolenie "Zarządzanie projektem wspierane narzędziem informatycznym"

Masz już pewne doświadczenie w zarządzaniu projektem? Stosujesz jedną z metodyk lub swoje, wypracowane dobre praktyki zarządzania projektem? A może byłeś na szkoleniu PRINCE2® i uzyskałeś certyfikat Foundation lub Practitioner?
Jeśli co najmniej raz odpowiedziałeś "tak" na powyższe pytania, to mamy coś dla Ciebie. Z pewnością zastanawiasz się teraz, jak możesz efektywniej i sprawniej działać w roli kierownika projektu.  I rozglądasz się za narzędziem informatycznym, które ułatwiłoby Ci pracę. Teraz – jak Archimedes - możesz krzyknąć "eureka" – znalazłem!

Nasze szkolenie "Zarządzanie projektem wspierane narzędziem informatycznym" pokaże Ci jak z wykorzystaniem prostego, a jednocześnie posiadającego bogatą funkcjonalność narzędzia informatycznego (polski system P2ware Planner):

  • profesjonalnie zarządzać projektem, stosując najlepsze praktyki zarządzania projektem, wywodzące się ze światowych standardów
  • określić produkty projektu, jak na ich podstawie zbudować harmonogram projektu, zaplanować koszty w projekcie, jak uwzględnić ryzyko i wymagania jakościowe, a także jak przypisać zasoby do zadań projektowych
  • monitorować wykonanie zadań projektowych i całego projektu oraz co i jak raportować do Komitetu Sterującego i Sponsora

dzięki czemu będziesz:

  • jako kierownik projektu pracował efektywnie i skutecznie, wykorzystując najlepsze praktyki zarządzania projektem
  • profesjonalnie zarządzał projektem, dysponując "pod ręką" wszystkimi potrzebnymi informacjami
  • mógł uniknąć kosztownych porażek
  • osiągał lepszą powtarzalność wyników, co spowoduje, że scementujesz swój zespół projektowy i zwiększysz jego motywację.

To unikatowe na polskim rynku szkolenie prowadzą Bolesław Bernyś oraz dr Jerzy Stawicki - eksperci, z wieloletnim doświadczeniem praktycznym, posiadacze certyfikatów PMP® oraz PRINCE2® Practitioner.

Najlepsze praktyki zarządzania projektem + wsparcie informatyczne to sukces projektu.

Per szkolenie "Zarządzanie projektem wspierane narzędziem informatycznym" ad astra.

PMP is a registered mark of the Project Management Institute, Inc.

PRINCE2® is a registered trade mark of the the AXELOS Limited.

Znajdź nas na Linked In!