Zwycięzca konkursu Projekt Roku 2011 oraz wycieczka po Stadionie Narodowym, czyli 1-szy dzień 7-ego Kongresu PMI Poland Chapter

W Warszawie, w centrum konferencyjnym Stadionu Narodowego odbywają się obrady 7 Kongresu PMI Poland Chapter. Dwa główne wydarzenia 1-szego dnia Kongresu to: ogłoszenie wyników konkursu PMI Projekt Roku 2011 oraz wycieczka po Stadionie Narodowym.

Zwycięzcą Konkursu Projekt Roku 2011 został projekt Mikrorachunki, realizowany przez Bank Handlowy w Warszawie S.A., którego kierownikami byli: Wojciech Danowski (IT) oraz Cezary Kalicki (Biznes). Projekt, polegający na przygotowaniu i wdrożeniu systemu zarządzania specjalnym rodzajem rachunków, został zrealizowany w bardzo krótkim czasie (2 miesiące) w stosunku do standardowej realizacji projektów tego typu (ok. 6 miesięcy), a jednocześnie zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego i zgodnie z budżetem.

Finalistami Konkursu zostały: projekt Logistics Processee – mid term improvements for Central Warehouse, realizowany przez T-Mobile oraz projekt Przygotowanie jednostek samorządu terytorialnego do stosowania Wspólnej Metody Oceny (CAF) w procesie mierzenia potencjału i dokonań poprzez szkolenia pracowników i pomoc doradczą, realizowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (obecnie: Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji) oraz F5 Konsulting Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

 

 

Po zakończeniu obrad udaliśmy się na zwiedzanie Stadionu Narodowego. Nasza wędrówka obejmowała trybuny i betonową płytę boiska (murawa była zdjęta), szatnie dla drużyn wraz z prysznicami i wannami z jaccuzi, a także hall, gdzie po meczu dziennikarze rozmawiają z piłkarzami. Wdrapaliśmy się także na sam szczyt trybun, po drodze oglądając tzw. Lożę Platynową (w której miał gościć podczas Euro 2012 Roman Abramowicz). W drodze powrotnej część naszej grupy nagle została bez przewodnika i pozostałych uczestników wycieczki i w dodatku za zamkniętymi drzwiami. Szybka akcja ratunkowa zakończyła się na szczęście powodzeniem.

 

1-szy dzień Kongresu PMI Poland Chapter zakończył Networking Event.

Były też oczywiście i prezentacje i dyskusja panelowa „Stadion Narodowy – sukces czy porażka”. O nich, jak i o drugim dniu Kongresu przeczytacie jutro.

Znajdź nas na Linked In!