Podsumowanie roku szkoleniowego 2012

Nasz rok szkoleniowo-konsultingowy 2012 zakończony. Działo się dużo i w jednym obszarze (szkolenia), i drugim (doradztwo). Chociaż w tym drugim było to głównie inicjowanie i planowanie projektów, to i tak pracy było dużo. I pewnie zaowocuje ona w kolejnym roku.

A szkolenia tradycyjnie obejmowały nasze szkolenia otwarte, jak i zamknięte. Zyskaliśmy kilku nowych klientów i w dodatku uzyskaliśmy od nich referencje. Są to PKP Energetyka, gdzie robiliśmy cykl szkoleń dla dyrektorów Zakładów i Oddziałów, oraz dla kierowników projektów jednego z zakładów oraz Onninen koło Łodzi, gdzie przeszkoliliśmy z zarządzania projektami pracowników różnych działów. Uzyskane referencje możecie zobaczyć tutaj.

W grudniu otrzymaliśmy bardzo miłe maile, w których autorzy, uczestnicy naszego szkolenia PMP®-Prep Przygotowanie do certyfikacji PMP®, pochwalili się zdobyciem tego certyfikatu.

Andrzej napisał tak: „Jurku,  Z lekkim poślizgiem, ale dopiero teraz miałem możliwość podejść do egzaminu, informuję, że zdałem. Dzięki bardzo za b. dobre szkolenie – z perspektywy czasu uważam, że naprawdę sporo z niego wyniosłem + dałeś sporo pomocnych materiałów. Aaa – i Twoje testy były trudniejsze niż te na egzaminie :)”.
Krzysztof zaś napisał zwięźle: „Uzyskałem certyfikat PMP® 21 listopada”.

W 2012 roku rozpoczęliśmy realizację trzech nowych szkoleń otwartych:

To ostatnie szkolenie, wprowadzone w listopadzie zostało w tym samym miesiącu zrealizowane także w formule zamkniętej dla dużej firmy telekomunikacyjnej.

W 2012 pojawił się na naszej stronie Blog PM-a. Jest to kontynuacja wcześniejszego działu „Wiedza PM-a” gdzie mogliście przeczytać różne teksty dotyczące zarządzania projektami (i dlatego link zachował swoją dotychczasową nazwę). Idąc z duchem czasów postanowiliśmy te teksty „ubrać” w formę bloga – „Bloga PM-a”, gdzie PM oznacza zarówno Project Managera, jak i Project Management. W 4-tym kwartale pojawiło się sporo nowych wpisów, dotyczących m.in. 7. Kongresu PMI i II Konferencji Agile w Biznesie.  Czytelnicy Bloga PM-a z pewnością znają jego – pochodzący z „Hamleta” - pod-tytuł „Słowa, słowa, słowa”.

A rok 2013? O naszych planach i nowościach pisaliśmy już wcześniej w tekście: Nowości w harmonogramie szkoleń do 30.06. 2013 . Planujecie szkolenia w kolejnym roku? Zajrzyjcie do tego tekstu: na pewno znajdziecie coś dla siebie i/lub swoich współpracowników.

Jak napisaliśmy wczoraj na naszym profilu na Facebook-u: Ostatnie szkolenie w 2012 ("Zarządzanie projektem wg standardu PMBOK® Guide") zakończone. Kilku absolwentów PMP®-Prep właśnie poinformowało o uzyskaniu certyfikatu PMP®. Teraz już tylko: podsumowanie, Lessons Learned i ... świętujemy. Do zobaczenia w 2013 roku.

Znajdź nas na Linked In!

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych