Maciej Bodych

Maciej Bodych - JS Project

Maciej Bodych ekspert w zakresie zarządzania projektami i portfelem projektów. Prowadził projekty informatyczne i doradcze z zakresu zarządzania projektami i portfelem projektów, wdrożenia biur projektów oraz oceny dojrzałości projektowej (m.in. OPM3®). Trener szkoleń z w/w zakresu. Od wielu lat wdraża w firmach systemy informatyczne do zarządzania projektami i portfelem projektów.

Pracował na stanowisku Menedżera Portfela Projektów w Raiffeisen Bank Polska S.A., gdzie był odpowiedzialny za wdrożenie i zarządzanie portfelem projektów Banku, coaching i mentoring kierowników projektów oraz wdrożenie metodyki i systemów do zarządzania projektami w firmie.

Od roku 2003 związany z Project Management Institute (PMI®), gdzie pełnił m.in. funkcję Prezesa Oddziału Warszawskiego, Prezesa Oddziału Polskiego oraz Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia. Aktualnie w centrali PMI (USA) pełni rolę mentora odpowiedzialnego za oddziały w Europie Wschodniej.

Od 2005 roku certyfikowany PMP®. Posiada również certyfikaty z obszaru IT (inżynierii oprogramowania, testów) oraz z obszaru jakości (Audytor ISO 9001, Six Sigma Green Belt i BlackBelt).

Znajdź nas na Facebooku!

 
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok