PMP®-Prep Przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego PMP®

Przygotowujesz się do certyfikacji Project Management Professional (PMP)®, masz mało czasu a chcesz w efektywny sposób uporządkować swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami, zdobyć szybko dodatkową wiedzę,  niezbędną na egzaminie PMP®? Szukasz praktycznych i skutecznych rad dotyczących egzaminu, które wraz z uporządkowaną wiedzą dadzą Ci 100% pewność uzyskania certyfikatu? Odpowiedziałeś 2 razy TAK? To spotkajmy się na naszym szkoleniu.

Czytaj więcej...

Warsztat kierownika projektu: praktyki tradycyjne i zwinne

Dwa światy zarządzania projektami: dominujący coraz bardziej w projektach IT świat metod zwinnych oraz świat metod tradycyjnych, z metodami i technikami stosowanymi od wielu lat to rzeczywistość projektowa XXI wieku. Czy faktycznie metody zwinne wkroczą do innych typów projektów, a metody tradycyjne odejdą do lamusa? Naszym zdaniem przyszłość to integracja tych podejść. Tool-box project managera powinien więc zawierać metody, techniki i podejścia wywodzące się z obu tych światów. I dlatego stworzyliśmy szkolenie pokazujące najlepsze praktyki, metody i techniki z obu tych światów.

Czytaj więcej...

CCPM Zaawansowane praktyki zarządzania projektem i portfelem projektów z wykorzystaniem TOC i CCPM

Zastanawiasz się jak można zrealizować projekty krócej i taniej, z większą pewnością dotrzymania obiecanego klientowi terminu? Chcielibyście w swojej organizacji realizować więcej projektów, bez zwiększania zasobów? Na tym szkoleniu dowiesz się jak wykorzystać Zarządzanie Ograniczeniami i metodę Łańcucha Krytycznego do osiągnięcia tych właśnie celów.

Czytaj więcej...

Znajdź nas na Linked In!