Konferencje - zarządzanie projektami - 2011

Sięgnijcie do kalendarza na 2011 rok i zapiszcie daty najważniejszych światowych wydarzeń w świecie zarządzania projektami:

PMI Global Congress EMEA: 9-11 maja, Dublin, Irlandia
Coroczny europejski kongres PMI w przyszłym roku odbędzie się w Dublinie.

Natomiast w dniach 13-14 maja można wziąć udział w tzw. PMI SeminarsWorld® w jednym z ośmiu 2-dniowych seminariów, prowadzonych po tym kongresie.
Informacje o Kongresie na: http://congresses.pmi.org/EMEA2011/?WT.mc_id=EMEACongress2011EblastDecHomePage&WT.mc_ev=EMailOpen
Natomiast o SeminarsWorld® na:
http://congresses.pmi.org/EMEA2011/Seminars/?WT.mc_id=EMEACongress2011EblastDecSeminarsWorld&WT.mc_ev=EMailOpen

Konferencja happy projects’11 -"PROJECTS & VALUES", 12-14 maja, Wiedeń
Organizowana po raz 29-ty przez Roland Gareis Consulting we współpracy z Projekt Management Group, Vienna University of Economics and Business. Temat konferencji: "Projects & Value" stanowić będzie rozwinięcie tematu konferencji w 2010 roku “Projects & Sustainability”.
http://www.happyprojects.at/en/

6th International PMI Poland Congress
Odbędzie się tradycyjnie w Warszawie, tym razem na początku października, w dniach: 4-7 października 2011. Bliższe szczegóły już wkrótce.

25-th IPMA World Congress: 9-12 października, Brisbane, Australia
Jubileuszowy Kongres IPMA odbywać się będzie pod hasłem "Delivery the Promise".
W dniach 8 i 9 października odbędzie się spotkanie Young Crew. Także 9 października rozpocznie się rejestracja uczestników kongresu.
Oficjalnie kongres rozpocznie się 10 października i trwać będzie do 12 października.
Działa już oficjalna strona Kongresu: www.ipma2011.com na której już teraz można znaleźć trochę informacji i o Kongresie i o Australii.

XV Konferencja SPMP: listopad 2011
XV Konferencja SPMP (Stowarzyszenie Project Management Polska) planowana jest na listopad 2011. Bliższe szczegóły już wkrótce.

Znajdź nas na Linked In!