Blog podróżniczo-książkowy: pogodzinach.biz

Fani strony jsproject.pl pewnie pamiętają, że w latach 2004-2009 można było znaleźć na niej pod-stronę „Po godzinach” – blog podróżniczo-ksiażkowy. Blog w tajemniczy sposób zniknął na jakiś czas, teraz jednak został uzupełniony i reaktywowany pod oddzielnym adresem pogodzinach.biz Jeśli więc chcecie – choć na chwilę – oderwać się od zarządzania projektami, to …..

zapraszam oczywiście do: pogodzinach.biz
Navigare necesse est, vivere non est necesse – te słowa wsiadającego na statek Pompejusza, uwiecznione są na Domu Żeglarza w Bremie. W blogu żegluję po świecie, po szlakach wśród wielkich i małych gór, po olbrzymich metropoliach i malutkich miasteczkach i wioskach, śladami wydarzeń i ludzi, po miejscach znanych i tych zupełnie nieznanych. Ta część bloga nazywa się więc obieżyświat. Druga, opisująca inspirujące, fascynujące i pięknie napisane książki nazywa się oczywiście – mól książkowy. W Internecie w zasadzie nie tyle czytamy, co skanujemy tekst. Jak powiedział w jednym z wywiadów Jerzy Sosnowski: "literatura papierowa jest raczej narracją, a teksty internetowe są raczej rozmową" Więc – jako człowiek "starej daty", wychowany na książkach, w tej części bloga wędruję po świecie literatury, śladami Noblistów i autorów powieści kryminalnych, śledzę lamparta i szelmostwa niegrzecznej dziewczynki. Tak, jak mól książkowy wędruję po półkach mojej biblioteki.

Zarządzanie projektami i uczenie o nim jest doprawdy fascynujące. Podróże po kraju i świecie oraz podróże po świecie książek są … chyba jeszcze bardziej fascynujące. A Wy co sądzicie?

Znajdź nas na Facebooku!