Studia podyplomowe "Zarządzanie dla rezultatów" na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej

Polecamy studia podyplomowe "Zarządzanie dla rezultatów" na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej.

PRAKTYCY PRAKTYKOM
Studia adresowane są do menedżerów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o nowoczesne koncepcje zarządzania, a także skorzystać z doświadczeń uznanych praktyków biznesu. Co najmniej 60% zajęć odbywać się będzie w formie warsztatów i ćwiczeń praktycznych.

CIEKAWY PROGRAM
Program studiów obejmuje różnorodne aspekty zarządzania, w tym między innymi: zarządzanie procesowe, zarządzanie projektami, kierowanie zespołami i motywowanie, zarządzanie łańcuchami dostaw i relacjami z klientami, zarządzanie finansami przedsiębiorstwa.
Końcowe zajęcia, w ramach programu studiów, będą poświęcone zarządzaniu własnym rozwojem, analizom potencjału zawodowego, automotywacji w celu odkrycia własnych mocnych i słabych stron oraz obszarów zawodowych możliwych do dalszego rozwoju. Doświadczeni menadżerowie podzielą się swoimi doświadczeniami zawodowymi, przekażą sprawdzone sposoby na planowanie kariery zawodowej. Na zakończenie zajęć będzie możliwość zbadania własnych predyspozycji zawodowych i określenie przyszłej ścieżki kariery zawodowej.

PRESTIŻOWA UCZELNIA
Absolwenci studiów podyplomowych Zarządzanie dla rezultatów otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wydane przez Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej.

KONTAKT
Więcej informacji na stronie: http://www.iosp.wip.pw.edu.pl
Bliższych informacji na temat studiów udziela:
Irmina Prędkiewicz
tel. 022 234 81 26 (wtorek 15:00 – 16:30, czwartek 16:00 – 18:00)
tel. 791 110 012
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdź nas na Facebooku!