MEGAPROJEKTY2011 – XV Konferencja SPMP 28-29 listopada 2011 w Warszawie

Wydarzenie jesieni w świecie zarządzania projektami w Polsce, to XV-ta (jak ten czas leci!) konferencja Stowarzyszenia Project Management Polska (SPMP ) - MEGAPROJEKTY 2011. Odbędzie się ona w dniach 28-29 listopada w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Miejsce konferencji  - wbrew pozorom – nie jest przypadkowe! XV Konferencja Project Management ma bowiem połączyć świat zarządzania projektami ze światem … sportu. Przecież kierownika projektu i mistrza olimpijskiego wiele łączy:

pasja, zaangażowanie, wola walki, wytrwałość, a w przypadku niektórych dyscyplin sportowych także umiejętność gry zespołowej. I dlatego w przedpołudniowej części konferencji znalazły się spotkania z ludźmi sportu, z tymi, którzy zdobywali laury w różnych dziedzinach. O tym co w sporcie znaczy wola walki, cierpliwość i wytrwałość opowiedzą:

  • Krzysztof Hołowczyc, wielokrotny rajdowy Mistrz Polski i Mistrz Europy
  • Karol Jabłoński, czołowy zawodowy sternik regatowy świata
  • Marek Kamiński, którego nie trzeba chyba przedstawiać

Elementy sportowe konferencji dopełnią: Welcome Drink na terenie Pepsi Arena (w dniu 27 listopada, w godzinach 19-21) oraz Muzeum Sportu i Turystyki, pokazujące historię polskiego sportu, a które będą mogli odwiedzić uczestnicy konferencji.

Ponadto w programie konferencji tradycyjnie znajdzie się – wieczorem 1-szego dnia - Gala Polish Project Excellence Award, gdzie zostaną ogłoszeni laureaci Polish Project Excellence Award. Drugiego dnia konferencji w godzinach porannych laureaci przedstawią swoje zwycięskie projekty.

No i coś jeszcze:  w programie konferencji (w drugiej połowie zarówno 1-szego, jak i 2-iego dnia) znalazła się także gra symulacyjna dotycząca zarządzania projektami i portfelem projektów PoleStar PM Simulation, prowadzona przez dr Jerzego Stawickiego.  Krótki opis gry znajduje się na następującej pod-stronie konferencji: http://www.konferencja2011.spmp.org.pl/gra-symulacyjna-zarz%C4%85dzanie-projektami-i-portfelem-projekt%C3%B3w-polestar-pm-simulation . Więcej informacji o symulacji znajdziecie na stronie Symulacja PoleStar PM Simulation.

Projekty, mistrzowie sportu, Gala Polish Project Excellence Award no i oczywiście gra symulacyjna. Zapowiadają się dwa naprawdę pasjonujące dni. Będziecie?

Znajdź nas na Facebooku!