Jesienne nowości szkoleniowe JS PROJECT

Nowy rok szkolny, w naszym przypadku rok szkoleniowy zaczniemy od dwóch nowości, do których w kolejnych tygodniach dorzucimy następne. Jakie? Prosimy o trochę cierpliwości – wszystko we właściwym czasie.

Pierwszą z tych nowości jest szkolenie "Emocjonalnie kompetentny kierownik projektu", którego pierwsza edycja odbyła się w dniach 30-31 sierpnia 2012. Dziesięciu kierowników projektów, w tym jedna osoba płci pięknej, zdobyło wiedzę i umiejętności pozwalające, po pierwsze, być świadomym własnych emocji i kontrolować te emocje, a po drugie na ich zastosowanie w środowisku projektowym: m.in. do rozpoznawania emocji innych osób, czy do zarządzania relacjami oraz do komunikacji. Kolejna edycja szkolenia zaplanowana jest na 26-27 listopada 2012.

Drugą z tych nowości jest szkolenie "Praktyki i techniki zarządzania projektem wg PMI i PRINCE2®". Pokazuje ono jak profesjonalnie zarządzać projektem, stosując najlepsze praktyki i techniki zarządzania projektem, wywodzące się ze światowych standardów i metodyk (PMBOK® Guide, PRINCE2™). Te praktyki i techniki, ich praktyczne zastosowanie oraz możliwości zastosowania narzędzi informatycznych to leit-motiv naszego szkolenia. Wpisuje się ono w naszą ścieżkę szkoleniową dla kierowników projektów pomiędzy "Podstawy zarządzania projektami z symulacją PoleStar PM Simulation" a "ZP-PMBOK Zarządzanie projektem według standardu PMBOK® Guide".
Najbliższy termin tego szkolenia w wersji otwartej to 19-21 listopada 2012. Oczywiście szkolenie to może być także zrealizowane dla grupy zamkniętej – dla kierowników projektów z jednej firmy, w ustalonym wspólnie terminie.

A te inne nowości? Na razie uchylimy tylko rąbka tajemnicy: dotyczyć one będą nietypowych, ale jakże przydatnych w praktyce "miękkich" aspektów zarządzania projektem.
Chcesz być pierwszym, który dowie się o tych nowościach? Obserwuj stronę główną JS Project.

PMBOK is a registered mark of the Project Management Institute, Inc.

PRINCE2® is a registered trade mark of the the AXELOS Limited.

Znajdź nas na Facebooku!