Startuje warsztat przygotowujący do egzaminu certyfikacyjnego IPMA Poziom D

Jedną z certyfikacji w świecie zarządzania projektami jest cztero-poziomowa certyfikacja International Project Management Association:  IPMA 4-L-C, której podstawą jest publikacja ICB3.0 (IPMA® Competence Baseline) - http://www.ipma.pl/certyfikacja-ipma/Certyfikacja-IPMA-4-L-C.

Certyfikacja ta obejmuje 4-ry następujące poziomy:

A: Certified Project Directors
B: Certified Senior Project Manager
C: Certified Project Manager
D: Certified Project Management Associate.

Pierwszy, najpopularniejszy w Polsce, poziom certyfikacji to Poziom D. Egzaminy certyfikacyjne, prowadzone w kilku miastach odbywają się kilka razy w miesiącu, a liczba posiadaczy certyfikatu IPMA na Poziomie D przekroczyła 3300 osób (stan na styczeń 2013).

Egzamin na Poziom D wcale nie jest łatwy, a odsetek osób, którym nie udało się zdać tego egzaminu jest znaczący. Dlatego też – biorąc pod uwagę zarówno nasze doświadczenia z prowadzenia szkoleń przygotowujących do egzaminu certyfikacyjnego PMP® (Project Management Professional), jak i doświadczenia zebrane podczas prowadzenia zajęć na kilku edycjach Studium Podyplomowego „Zarządzanie projektem badawczym i komercjalizacja wyników badań”, kończącego się właśnie egzaminem na poziom IPMA D – wprowadzamy do portfolio naszych szkoleń 2-dniowy warsztat przygotowujący do egzaminu certyfikacyjnego IPMA Poziom D (IPMA D-Prep).

Warsztat ten jest skierowany do osób „na ostatniej prostej” przygotowań do egzaminu certyfikacyjnego IPMA Poziom D, które:

  • Samodzielnie (tj. bez uczestnictwa w kilkudniowym szkoleniu) przygotowują się do egzaminu
  • Po ukończeniu kursu przygotowującego do egzaminu, nie podeszły do egzaminu
  • Po ukończeniu kursu przygotowującego do egzaminu, nie zdały egzaminu.

Jeśli zaś chodzi o terminy, to mamy następujący pomysł:

W pierwszym półroczu 2013 proponujemy dwa następujące terminy: 9-10 kwietnia oraz 20-21 czerwca. Dodatkowo w naszym harmonogramie szkoleń mamy też termin „otwarty”, czyli termin bez konkretnej daty, na który prosimy o zgłaszanie się osób, którym nie pasują dwa wyżej podane terminy, lub które chciałyby uczestniczyć w naszym warsztacie w terminie późniejszym (np. podczas wakacji).

Gwarantujemy dwa intensywne dni, wyjaśniające główne zagadnienia egzaminacyjne, uporządkowanie i ugruntowanie wiedzy, wskazówki praktyczne „jak zdawać egzamin” i oczywiście wzrost pewności siebie „na ostatniej prostej” przygotowań do egzaminu.

A więc - do zobaczenia na warsztacie.

Znajdź nas na Linked In!

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych