Akademia Per Se

Ruszamy z nową inicjatywą! Stworzyliśmy Akademię Per Se, w której znajdziecie wyjątkowe kursy on-line dotyczące zwinnego zarządzania oraz zwinnych metod i technik pracy. Od lutego 2020 w zespole Rafał Zalewski & Jerzy Stawicki tworzymy kursy on-line. W tym czasie wyprodukowaliśmy i udostępniliśmy na platformie Udemy 7 kursów.

Nasza misja – promujemy i dostarczamy praktyczną wiedzę nt. metod i technik zarządzania projektami, produktami i pracami do zastosowania w czasach VUCA. Budujemy społeczność specjalistów i menedżerów stosujących w praktyce efektywne metody zarządzania.

Nasza filozofia – działamy profesjonalnie, praktycznie i z pasją, stosując metody wizualizacji i zbierając feedback od słuchaczy i klientów.

Nasze zasady – trzymamy się zasady „Złotego Kręgu”: zaczynamy od „Dlaczego?”, kontynuujemy odpowiadając „Jak?”, a następnie mówimy „Co?”

Nasze kursy to: Praktyka oraz metody i techniki – wiele przykładów praktycznych, uzupełnionych o różne metody i techniki i ich kontekst.

Liczą się rezultaty – kursy ułatwiają przygotowanie do certyfikacji Agile-owych i nie tylko.

Liczysz się Ty – przez cały czas masz kontakt z instruktorem: zarówno przed rozpoczęciem kursu, podczas jego realizacji, jak i po zakończeniu kursu.

Zapraszamy do Akademii Per Se.

 

Znajdź nas na Linked In!

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych