Kanban III - Zaawansowane Praktyki i Techniki Kanban

Dołącz do profesjonalnego i praktycznego kursu online pokazującego zaawansowane praktyki i techniki stosowane w podejściu Kanban oraz ich praktyczne zastosowanie w pracy zespołu, projektu oraz firmy dla osiągnięcia rezultatów biznesowych i zwinności biznesowej.

4h17, 28 lekcji.

Kliknij TUTAJ aby kupić kurs

Trzy powody, aby KUPIĆ TEN KURS już teraz!

 1. Otrzymasz profesjonalne i praktyczne przedstawienie zaawansowanych praktyk i technik stosowanych w podejściu Kanban, takich jak np. prognozowanie probabilistyczne, aging chart, czy praktyki TOC (Theory of Constraints) na poziomie zespołu, projektu i produktu oraz firmy, tak by super efektywnie i przewidywalnie dostarczać wartość klientom, a pracownikom zapewnić satysfakcję z pracy i możliwości ciągłego rozwoju.
 2. Nauczysz się i/lub ugruntujesz w dowolnej wolnej chwili oraz dowolnym miejscu - to wszystko, czego potrzebujesz, aby jeszcze bardziej efektywnie pracować i zarządzać pracami i projektami i … dużo więcej.
 3. Skorzystasz z wiedzy i praktycznego doświadczenia instruktorów, praktyków zarządzania projektami i produktami, posiadających w sumie ponad 25 lat doświadczenia w tych obszarach, uważających Kanban za wspaniałe narzędzie i stosujących Kanban do uzyskiwania korzyści biznesowych i do budowania samoorganizujących się zespołów.

Co to jest Kanban?

Kanban to strategia optymalizacji przepływu wartości, stosująca wizualny system typu „pull”. Kanban to także podejście do zarządzania pracami, zarządzania produktem i projektami a także pracami własnymi. Kanban ma wiele odcieni: TPS, Proto Kanban, Personal Kanban, Metoda Kanban, Tame Flow Kanban. Kanban może być także stosowany w środowisku Scruma. Praktyki Kanban takie, jak: wizualizacja (ang. Visualisation), ograniczanie poziomu prac w toku (ang. WIP limit), zarządzanie przepływem (ang. Flow Management), transparentne procedury, dostarczanie informacji zwrotnych, oraz ewolucyjne doskonalenie, mogą być zastosowane na poziomie zespołu, projektu i produktu oraz firmy, umożliwiając efektywne dostarczanie wartości klientom i rozwijanie pracowników.

Kanban – zdaniem stosujących Kanban twórców kursu jest wspaniałym narzędziem i do uzyskiwania korzyści biznesowych i do budowania samoorganizujących się zespołów.

Dla kogo jest ten kurs?

Kanban może być zastosowany na różnych poziomach pracy projektowej, produktowej, przez różne role. Dlatego też jeśli chcesz zdobyć wiedzę o zaawansowanych praktykach i technikach podejścia Kanban, to bez względu na to:

 • Jaką rolę pełnisz w zespole projektowym, zespole funkcjonalnym, czy Zespole Scrum (Właściciela Produktu, Scrum Mastera, developera) i jakie masz doświadczenie w tej roli,
 • Czy jesteś Project Managerem, Liderem zespołu w projekcie, czy właścicielem biznesowym projektu i chcesz zdobyć większą wiedzę o zaawansowanych praktykach i technikach podejścia Kanban i ich praktycznym zastosowaniu w swoim środowisku,
 • Czy jesteś specjalistą/specjalistką, reprezentantem/reprezentantką biznesu, który/która chce zdobyć większą wiedzę nt.
  • Zaawansowanych praktyk i technik podejścia Kanban,
  • Ich zastosowania w swoim środowisku.

ten kurs jest dla Ciebie.

Co znajdziesz w programie kursu?

Przedstawienie zaawansowanych praktyk i technik podejścia Kanban, takich jak: prognozowanie probabilistyczne, aging chart, klasy usług, czy praktyki TOC (Theory of Constraints).

Zastosowanie zaawansowanych praktyk i technik podejścia Kanban na poziomie zespołu, projektu i produktu oraz firmy.

Porównanie podejścia Kanban i metody Scrum.

Historie „z życia” i … zagadki.

Jaka jest struktura kursu?

Kurs podzielony jest na bloki tematyczne, zawierające lekcje dotyczące konkretnych tematów, takich jak:

 • Przepustowość i jej zastosowanie praktyczne
 • TOC (Theory of Constraints) i zastosowanie zasady TOC w podejściu Kanban
 • Wykres wieku zadania (ang. aging chart) i jego praktyczne wykorzystanie
 • Prognozowanie probabilistyczne
 • Zastosowanie prognozowania probabilistycznego do planowania prac i projektu
 • Zastosowania podejścia Kanban: prace operacyjne, projektu, rozwój produktu
 • Klasy usług i ich praktyczne wykorzystanie
 • Kanban a Scrum: porównanie
 • Ciągłe doskonalenie metod pracy w podejściu Kanban
 • Jak odpowiadać na pytanie: „Na kiedy zrobimy projekt?”
 • Zarządzanie przez wyjątki
 • Kanban Management System – zarządzanie firmą przy wykorzystanie podejścia Kanban
 • Podsumowanie kursu

Inne nasze kursy

Kurs ten stanowi kontynuację kursów: „Kanban I - Fundamenty Kanban” oraz kursu: ”Kanban II – Kanban w Praktyce”, przedstawiających fundamenty oraz Kanban w praktyce, czyli zagadnienia, które NIE są prezentowane w tym kursie.

Znajdź nas na Linked In!