Sierpniowy żar i .. LUZ czyli Letni Uniwersytet Zarządzania Projektami

Wakacyjny sierpień to miesiąc spadających gwiazd, to także „Sierpniowy żar”, jak w najnowszym kryminale Andrea Camilleri o komisarzu Montalbano (tak przy okazji: polecam cały cykl książek kryminalnych tego autora – akurat lektura na wakacje). To już ostatnie dni „na luzie”, przed rozpoczęciem szkoły.

A może to także dobry moment na zdobycie sporej dawki wiedzy z zarządzania projektami, na sierpniowych szkoleniach, prowadzonych przez nas, oczywiście w ramach LUZ-u, czyli Letniego Uniwersytetu Zarządzania projektami? Jeśli myślicie podobnie, jeśli chcecie, powinniście, musicie (niepotrzebne skreślić) poznać standard zarządzania projektami PMBOK®Guide (A Guide to the Project Management Body of Knowledge), to zapraszamy w dniach 27-29 sierpnia 2012 na nasze 3-dniowe szkolenie "Zarządzanie projektem według standardu PMBOK® Guide", prowadzone w Warszawie.

Na pewno będzie też gorąco podczas innego naszego sierpniowego szkolenia, dotyczącego Project Management Office: PMO - Project Management Office: rola, zadania, budowa”. Gorąco i .. interesująco. Kiedy i gdzie? Warszawa, 23-24 sierpnia 2012.

A w ostatnich dniach sierpnia chętnie zaprosilibyśmy Was na coś „z innej beczki”. „Emocjonalnie kompetentny kierownik projektu” – czyż nie brzmi to intrygująco? Zaprosilibyśmy, gdyby nie to, że „wszystkie bilety sprzedane” mówiąc żartobliwie, czyli że mamy już komplet uczestników tego szkolenia. Jeśli jednak jesteście zainteresowani tym tematem, to prosimy o kontakt lub informację, a zorganizujemy – już na jesieni  - kolejną edycję szkolenia.

No tak, jesień. O „Autumn leaves” śpiewa Eric Clapton http://www.youtube.com/watch?v=UQlFOX0YKlQ. My jednak nie będziemy rywalizować z Claptonem. Co będziemy robić? Zobaczcie w terminarzu szkoleń.

PMBOK is a registered mark of the Project Management Institute, Inc.

Znajdź nas na Facebooku!