• Zwinne zarządzanie celami - metoda OKR

  SZCZEGÓŁY
 • Akademia Flow Management

  Skuteczne i efektywne zarządzanie

  SZCZEGÓŁY
 • Warsztaty z grą Symulacjną Flow

  Nauka przez doświadczenie

  SZCZEGÓŁY
 • Platforma Kanbanize - Wdrożenie

  SZCZEGÓŁY

 

 

Portfolio

Blog

Biblioteka 2023
03 sierpień 2023

Biblioteka 2023

Na początku sierpnia 2023 reaktywowaliśmy bibliotekę - czyli propozycje inspirujących lektur dla menedżerów, liderów, kierowników projektów, w praktyce dla wszystkich lubiących czytać i zainteresowanych ciekawymi podejściami z zakresu zarządzania i nie tylko. Dotychczasowe pozycje Biblioteki 2015 (biblioteka/biblioteka-2015) przedstawiliśmy w zmienionej, przejrzystej formie. Nowe pozycje zamieściliśmy w Bibliotece 2023 (biblioteka/biblioteka-2023).

Meetup Flow Management #8
02 czerwiec 2023

Meetup Flow Management #8

  Zapraszamy na kolejne, 8 już spotkanie społeczności Flow Management Polska. Najbliższe spotkanie 20 czerwca. Naszym gościem będzie Jonathan Smart, autor książki „Sooner Safer Happier”, który przedstawi koncepcję i praktyki BVSSH.

Flow Management @ Scale z Kanbanize 10 - cz.2
26 maj 2023

Flow Management @ Scale z Kanbanize 10 - cz.2

Dashboard’y menedżerskie Kontynuujemy temat Flow Management @ Scale. W pierwszym tekście (https://www.jsproject.pl/wiedza/flow-management/1028-flow-management-kanbanize-1) przedstawiliśmy pierwszy element tj. hierarchię powiązanych celów, rezultatów oraz prac firmy.

Flow Management @ Scale z Kanbanize 10 - cz.1
26 maj 2023

Flow Management @ Scale z Kanbanize 10 - cz.1

Praktyki Flow Management, takie jak wizualizacja, aktywne zarządzanie pracą, czy ewolucyjne doskonalenie, bazujące na Lean i Kanban od wielu lat znajdują zastosowanie na poziomie zespołów realizacyjnych: projektowych, czy deweloperskich.

Flow Management Meetup - gość specjalny Karolina Dacheva
19 maj 2023

Flow Management Meetup - gość specjalny Karolina Dacheva

31 maja 2023 o 18:30 zapraszamy na 7-me spotkanie na Meetup'ie społeczności Flow Management Polska. Naszym gościem będzie Karolina Dacheva, Head of Partnership firmy Kanbanize.

Życzenia Świąteczne
06 kwiecień 2023

Życzenia Świąteczne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy zdrowia i spokoju, dużo słońca, ciepła i radości. Zespół JS PROJECT

Kontekst: dlaczego menedżerowie muszą go rozumieć i wykorzystywać
05 kwiecień 2023

Kontekst: dlaczego menedżerowie muszą go rozumieć i wykorzystywać

O tym, jak przeprowadzać zmiany w firmach powiedziano naprawdę mnóstwo. O tym jak dokonywać usprawnień, jak podnosić efektowność pracy zespołów w firmach równie dużo. Mam jednak wrażenie, że we wszystkich tych dyskusjach, a także w większości podejść i metod dotyczących tych tematów brakuje jednego, kluczowego elementu.

Priorytet strategiczny projektów to za mało
13 marzec 2023

Priorytet strategiczny projektów to za mało

Kluczowym zagadnieniem zarządzania portfelem projektów (ZPP) jest wybranie „najlepszych” - z punktu widzenia określonych w firmie kryteriów – projektów oraz ich szybkie zrealizowanie. Czyli – jak to się często mówi – dostarczenie wartości klientowi, czy to wewnętrznemu, czy zewnętrznemu. W tekście na podstawie swoich doświadczeń w tym zakresie przedstawię podejście...

Flow psychologiczny - rożne perspektywy
02 marzec 2023

Flow psychologiczny - rożne perspektywy

Teraz przechodzimy do obiecanego katalogu różnych perspektyw i punktów widzenia na czynniki i warunki sprzyjające uzyskaniu i utrzymaniu stanu Flow.

Flow psychologiczny
02 marzec 2023

Flow psychologiczny

Podejście Flow Management (bazujące na Lean (https://kanbanize.com/lean-management/getting-started-with-lean), Kanban (https://kanbanize.com/pl/zasoby-kanban/pierwsze-kroki/kanban), TOC i wykorzystujące zwinne zarządzanie celami (metoda OKR (https://www.jsproject.pl/wiedza/samoorganizacja/933-okr-2)) to podejście umożliwiające:

Metoda OKR jak ser szwajcarski, czyli braki do uzupełnienia
20 luty 2023

Metoda OKR jak ser szwajcarski, czyli braki do uzupełnienia

Metoda OKR (Objective Key Results) od kilku lat zdobywa coraz większą popularność jako metoda zarządzania celami zarówno rozwojowym, tj. zmieniającymi status quo w firmie, jak i celami produktowymi. Niestety jednak bardzo często jest ona stosowana wg podejścia „by the book”, w sposób zbyt dogmatyczny, trzymający się kilku prostych zasad...

Typy Kluczowych Rezultatów w OKR i ich praktyczne zastosowanie
19 luty 2023

Typy Kluczowych Rezultatów w OKR i ich praktyczne zastosowanie

Metoda OKR (Objective Key Results) od kilku lat zdobywa coraz większą popularność jako metoda zarządzania celami zarówno rozwojowymi, tj. zmieniającymi status quo w firmie, jak i celami produktowymi. Niestety jednak bardzo często jest ona stosowana wg podejścia „by the book”, w sposób zbyt dogmatyczny, trzymający się jedynie kilku zbyt...

Felietony w Strefie PMI
02 luty 2023

Felietony w Strefie PMI

  Wkrótce obchodzimy jubileusz 10 lecia magazynu Strefa PMI. Z tej okazji redaktor naczelny Szymon Pawłowski zestawił moje felietony z archiwalnych numerów magazynu. Zachęcam do lektury https://strefapmi.pl/author/jerzy-stawicki/ (https://strefapmi.pl/author/jerzy-stawicki/) 

SLE dla różnych aspektów procesu
31 styczeń 2023

SLE dla różnych aspektów procesu

Pierwszy tekst dotyczący SLE zakończyłem informacją, że SLE może być określane zarówno dla faz procesu, procesu wytwórczego, jak i dla procesu end-to-end. Teraz więc więcej o tym aspekcie SLE. W praktyce najłatwiej można określać SLE dla różnych aspektów procesu w platformie informatycznej wspomagającej zarządzanie pracami i projektami, jak na...

Pozostańmy w kontakcie!

Zapisz się do newslettera

 
Gwarantujemy comiesięczną dawkę informacji o: ciekawych konferencjach, wydarzeniach i tekstach oraz naszych najbliższych warsztatach.
 
 
JS PROJECT z siedzibą w Warszawie przy ul Imbirowej 6c jest administratorem Twoich danych i używa ich wyłącznie w celu wysyłki newslettera. W każdej chwili masz prawo do zmiany lub usunięcia swoich danych poprzez wypełnienie formularza kontakt

Klienci o nas

 • "Szkolenia w których uczestniczyłem były dobrze przygotowane merytorycznie, inspirujące i bardzo praktyczne; były też profesjonalnie prowadzone, w atmosferze sprzyjającej efektywnej pracy. Szczególnie podobało mi się prowadzenie warsztatu "Management 3.0" przez dwóch trenerów z różnym doświadczeniem i różnymi punktami widzenia”

  Artur Pawłowicz
  Head of Global Competence Center MO/BO/Acc Satellites & Reporting
  UniCredit Business Integrated Solutions Branch Poland
 • „Byłem na kilku szkoleniach. Było ciekawie i inspirująco. Polecam”

  Jan Anisimowicz
  Business Excellence Director
  Client&Friends Sp. z o.o.
 • Uczestniczyłem w szkoleniach przygotowujących do certyfikacji PMP®. Zarówno wiedza trenera, jego kompetencje, profesjonalizm oraz sposób komunikacji i prowadzenia szkoleń były na najwyższym poziomie.

  Grzegorz Boczkowski
  Field Service Supervisor
  Honeywell Sp. z o.o.

 • 1
 • 2
 • 3

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych