Najbliższe szkolenia JS Project - wakacyjne rabaty

W dniach 5-7 września 2011 zapraszamy na szkolenie "Przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego PMP®"

Przygotowujesz się do certyfikacji PMP®, masz mało czasu a chcesz w efektywny sposób uporządkować swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami, zdobyć szybko dodatkową wiedzę,  niezbędną na egzaminie PMP®? Szukasz praktycznych i skutecznych rad dotyczących egzaminu, które wraz z uporządkowaną wiedzą dadzą Ci 100% pewność uzyskania certyfikatu? Chcesz poznać zmiany w egzaminie po 31 sierpnia 2011? Odpowiedziałeś 3 razy TAK? Spotkajmy się na szkoleniu! Informacje na stronie "Przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego PMP®"

 

W dniach 14-16 września 2011 zapraszamy na szkolenie "Podstawy zarządzania projektami z symulacją PoleStar PM Simulation"

Rozpoczynasz swoją przygodę z zarządzaniem projektami? Zostałeś właśnie kierownikiem projektu, najważniejszego projektu w swojej organizacji? Poszukujesz dawki niezbędnej wiedzy praktycznej, pozwalającej poradzić sobie z tymi nowymi wyzwaniami? Przydałyby Ci się praktyczne wskazówki, rady oraz wzorce dokumentów? Zarówno wiedzę jak i wskazówki oraz wzorce znajdziesz na tym szkoleniu. Informacje na stronie "Podstawy zarządzania projektami z symulacją PoleStar PM Simulation"

W dniach 17-19 października 2011 zapraszamy na szkolenie "Zarządzanie projektem według standardu PMBOK® Guide"

Chcesz usystematyzować wiedzę z zakresu zarządzania projektem?  Poznać najlepsze praktyki dotyczące inicjowania, planowania oraz kontroli i zamykania projektu zawarte w standardzie A Guide of the Project Management Body of Knowledge (PMBOK® Guide) - Fourth Edition, Project management Institute, Inc., stosowane w projektach przez wykładowcę – praktyka z wieloletnim doświadczeniem? Przyjdź na szkolenie! Informacje na stronie "Zarządzanie projektem według standardu PMBOK® Guide"

PMP and PMBOK are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

Znajdź nas na Facebooku!