Wakacyjny LUZ, czyli szkolenia z zarządzania projektami!

Wakacje to często tzw. "sezon ogórkowy" – to urlopy, wyjazdy i mniej pracy w firmach. I dlatego to także doskonały okres na uzupełnienie, bądź zdobycie dodatkowej wiedzy. Przecież w ciągu roku zawsze brak czasu na szkolenia, na rozwój własny.
Stąd LUZ: Letni Uniwersytet Zarządzania Projektami.

To już trzecia edycja LUZ-u. Startowaliśmy w 2010 z kilkoma szkoleniami, jedną salą szkoleniową i grupą wiernych słuchaczy, uczestników kilku naszych szkoleń. W 2012 roku kontynuujemy, choć w skromniejszej formule nasze wakacyjne szkolenia.

Chcesz więc wykorzystać wakacyjną chwilę oddechu w swojej firmie i zdobyć nową wiedzę i umiejętności? Zrobić kolejny krok na drodze rozwoju własnego? Przyjdź na LUZ!

LUZ obejmuje wakacyjne edycje kilku naszych sprawdzonych szkoleń:

W ramach LUZ-u szczególnie polecamy nietypowe, prawdziwie wakacyjne szkolenie "Podstawy zarządzania projektami" której częścią jest gra symulacyjna Polestar PM Simulation. Jej uczestnicy stanowią zespół projektowy firmy obejmujący zarząd, menedżera ds. portfela, program menedżera, kierowników projektów i dział IT. Wyzwanie: zrealizowanie sześciu projektów, tak by dzięki nim pokonać konkurencyjne firmy na rynku. Gwarantujemy emocje i … zdobycie podstawowej wiedzy z zarządzania projektami.

Także w ramach LUZ-u zadebiutuje nowe szkolenie "Zarządzanie projektem wspierane narzędziem informatycznym" realizowane wspólnie przez JS PROJECT i FideaEffect, Pokazuje ono jak z wykorzystaniem prostego w użyciu, a jednocześnie posiadającego bogatą funkcjonalność narzędzia informatycznego (polski program P2ware Planner) można profesjonalnie zarządzać projektem, stosować najlepsze praktyki zarządzania projektem, ułatwiając sobie pracę kierownika projektu. Terminy tego szkolenia to: 25-27.07.2012, 10-12.09.2012 i 19-21.11.2012.

Nasz LUZ ma "kuzynów" w literaturze, a także w świecie sportu i piosenki. Nie wierzycie? No to przeczytajcie Wariacje na temat LUZ-u.

PMP, and PMBOK are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

Znajdź nas na Linked In!